balionėliaiDaugybę mokslo entuziastų ir smalsuolių pritraukianti „Tyrėjų naktis “ šiemet kvietė į daugiau kaip 100 renginių, vykusių  rugsėjo 27 d. įvairiose Lietuvos vietose.

„Nebūtina gimti Einšteinu, kad kas dieną atrastum ką nors naujo“ – skelbė „Tyrėjų nakties“ 2013 m. antraštė. Ši mokslo ir atradimų naktis ragino pasidomėti, ką iš tikrųjų veikia Lietuvos mokslininkai ir kokiais mokslo atradimais dažniausiai naudojamės mūsų kasdieniniame gyvenime.

8B klasės mokiniai kartu su chemijos mokytoja Irena Stalnioniene ir matematikos mokytoja Zita Didikiene  lankėsi VU Chemijos fakultete. Mokiniai aplankė mokomąsias (analizinės, polimerų, fizikinės, bendrosios ir neorganinės chemijos) ir mokslines laboratorijas, susipažino su jų įranga bei prietaisais. Ekskursijos metu buvo galima apžiūrėti įvairių medžiagų ekspozicijas, stebėti, kaip studentai atlieka laboratorinius darbus. Ekskursijos pabaigoje mokinius ypač sudomino rodomi cheminiai bandymai. Ši išvyka mokiniams buvo naudinga tiek dalykine, tiek pažintine prasme. Galbūt ne vienas mokinys susimąstė apie galimybę sieti savo ateitį su VU,  o gal net ir su chemiko ar mediko profesija.

[nggallery id=15]

Chemijos mokytoja Irena Stalnionienė,

matematikos mokytoja Zita Didikienė


Atnaujinta: 2013/10/02

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”