dscf2807

8c klasės mokiniai džiaugiasi suspėję pamatyti Verkių parko rudenišką grožį: spalvingus klevus ir kitus medžius, geltonais lapais padengtus takus… Aštuntokai trumpam užsuko į Verkių rūmus, nors ten dabar nevyksta ekskursijos, bet vis tiek buvo įdomu pamatyti, kaip tie turtingieji gyveno.

Pasiklausę Verkių parko istorijos, ėmėsi vienas kitą ,,egzaminuoti“. Kas gerai klausėsi, laimėjo šokoladą.

Pasirinkę klevo lapų, mokiniai juos paskraidino virš aukuro. Nusileidę labai stačiu šlaitu (nes senieji laiptai nuimti, o naujų dar nėra), palei Verknės upelį vaikai apėjo visą parką. Pasirodo, upelė maža, o tokia didelė buvusio malūno srovė krinta ….

Kelionės pabaigoje mokiniai atsisveikino su viens į kitą atsirėmusiais senaisiais parko medžiais.

 

8c klasės auklėtoja Marija Mašanauskienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas