FullSizeRender (13) (1)2016 metų spalio 12 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 4 d klasės mokiniai aplankė LR Prezidentūroje įsikūrusį Valstybės pažinimo centrą. Šioje vietoje susipažįstama su esminiais valstybės elementais: teritorija, gyventojais, valstybės institucijomis ir jų funkcijomis.

Vaikus labiausiai sužavėjo interaktyvios ir novatoriškos centro veiklos. Naudodamiesi informacinėmis technologijomis, mokiniai susipažino ne tik su Prezidento institucija, bet ir Prezidento rūmų istorija bei sukūrė savo grupinius herbus, prisiminė Lietuvos valstybės teritoriją. Ketvirtokai buvo aktyvūs – atlikdavo visas gidės pateiktas užduotis.

Valstybės pažinimo centre praleidome dvi valandas. Per tą laiką mokiniai praturtino savo žinias bei gebėjimus. Svarbiausia tai, kad kiekvienas mokinys rado atsakymą į klausimą, ką jam reiškia valstybė.

 

Mokytoja Alena Chumakova

Išvykos akimirkos:

FullSizeRender (16)    FullSizeRender (18)

FullSizeRender (33)    IMG_3923

IMG_3924    IMG_3927


Atnaujinta: 2016/10/17

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama