2017 m. kovo 1 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 3 a ir 3 c klasių mokiniams Vilniaus Valdovų rūmuose vyko edukacinė pamoka „Mes mylim Lietuvą“. Ekskursijoje sužinojome Valdovų rūmų kūrimo ir atkūrimo, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją, vaikščiodami po rūmus susipažinome su archeologiniais radiniais, iškiliomis asmenybėmis bei Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro buitimi. Edukacijos dirbtuvėse turėjome galimybę patys pasigaminti istorines vėliavėles ir pakabutį iš spalvoto modelino, kuriame pavaizduoti sugalvoti arba jau žinomi simboliai.

Parengė 3 a kl. mokytoja Stasė Andrėkienė 3 c kl. mokytoja Irma Žebrauskienė

 

Akimirkos:

 


Atnaujinta: 2017/03/15

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė