DSCF0933Projektas ,,Gruodis – gerumo mėnuo“ pasibaigė išvyka pas tremtinius. Su tremtinių namų bendruomene susitinkame jau ne pirmą kartą. Šį sykį keli penktokai ir grupė 6c klasės mokinių išmoko eilėraščių apie Kalėdas, adventą, žiemą ir juos padeklamavo tremtinių namų gyventojams. Matas grojo smuiku, šeštokas Radvilas pianinu.

 

Po koncerto mokiniai padovanojo senukams mūsų mokyklos mokinių sukurtų atvirukų ir Medeinos pradinės mokyklos vaikų lankstytų  atvirukų – gėlių. Penktoko Semūro sukurtas medinis lėktuvėlis labai nudžiugino vieną senuką, mėgstantį lėktuvus. Džiaugiamės, kad buvome svetingai priimti.

DSCF0905 DSCF0929 DSCF0924 DSCF0923 DSCF0918 DSCF0930

Dorinio ugdymo mokytojos Genovaitė Dobikaltienė, Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2016/01/11

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”