balionėliaiGražų ir šiltą spalio penktadienį 6d klasė kartu su rusų kalbą dėstančia mokytoja Laima Barauskiene nuvyko į Markučiuose esantį Aleksandro Puškino literatūrinį muziejų. Mokiniai skaitė poeto parašytą kūrinį – „Pasaką apie žveją ir auksinę žuvelę“.

Štai kodėl visiems buvo be galo smalsu apsilankyti muziejuje, susipažinti su garsiojo poeto kūryba, pamatyti daiktus, kuriuos lietė A. Puškino ranka.

100_2431Jautėmės taip, tarsi būtume atklydę į XIX a. Sustojome prie laikrodžio, kuris užfiksavo A. Puškino mirties laiką, aplankėme sodybos šeimininkų kapus, šv. Varvaros koplytėlę.

100_2429Sužinojome įdomų faktą – pats poetas Markučių sodyboje niekada negyveno. Dvaras priklausė A. Puškino sūnui Grigorijui ir jo žmonai. Mokiniai jautėsi laimingi, galėdami paklaidžioti po didingą Markučių parką, pasipuošusį geltonais klevo lapais.

6d klasės auklėtojas Vitalis Vošterys,

rusų kalbos mokytoja Laima Barauskienė


Atnaujinta: 2013/10/16

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!