Gražų gegužės savaitgalį Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos septintokai išvyko į Platelių Šaltojo karo muziejų. Kelionėje pamatėme ir užlipome ant didžiausio Lietuvoje ledynų atnešto Barstyčių akmens.

Prie Platelių ežero įsikūręs jachtklubas ,,Burės“ turi savo viešbutį, kuriame ir nakvojome. Vaikai daug žaidė, sportavo, pasivaikščiojo pažintiniu Šeirės taku. Jei kas norėtų pailsėti prie Platelių ežero, tikrai siūlome ten nuvykti.

 

7 c klasės auklėtoja Marija Mašanauskienė

 

Akimirkos:

 

 

 


Atnaujinta: 2017/05/31

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines