Gražų gegužės savaitgalį Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos septintokai išvyko į Platelių Šaltojo karo muziejų. Kelionėje pamatėme ir užlipome ant didžiausio Lietuvoje ledynų atnešto Barstyčių akmens.

Prie Platelių ežero įsikūręs jachtklubas ,,Burės“ turi savo viešbutį, kuriame ir nakvojome. Vaikai daug žaidė, sportavo, pasivaikščiojo pažintiniu Šeirės taku. Jei kas norėtų pailsėti prie Platelių ežero, tikrai siūlome ten nuvykti.

 

7 c klasės auklėtoja Marija Mašanauskienė

 

Akimirkos:

 

 

 


Atnaujinta: 2017/05/31

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”