Jaunieji progimnazijos etnokultūros būrelio nariai pirmąjį šių metų pažintinį žygį kartu su  Jaunųjų turistų centro kraštotyrininkais pradėjo Markučių apylinkių apžiūrėjimu. Pamatėme ir Puškinui skirtą paminklą, ir vaizdingas dvaro apylinkes. 

Teko kopti kalnelių šlaitais ir leistis žemyn. Tikrai negalvojome, kad Markučiai įsikūrę tokioje kalvotoje vietoje. Buvo smagu ir įdomu.

Po žygio piliakalniais vakare aktyviausieji etnokultūros būrelio nariai susitiko prie Mindaugo tilto atšvęsti rudens lygiadienio ir sudėję žvakutes ornamentu jas 20 val. uždegė. Taip mes kartu su kitų mokyklų mokiniais  padėjome miesto Etninės kultūros centro rengėjams suruošti lygiadienio šventę.

Etnokultūros būrelio vadovė Marija MašanauskienėAtnaujinta: 2017/10/02

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“