dscn2322

Gegužės 15 d.  2 a klasė lankėsi leidykloje Nieko Rimto”. Ši leidykla įsikūrė Vilniuje 2001 metais. Jos simbolis – linksma sparnuota karvutė. Daugiau nei per dešimtmetį leidykla užsiaugino savo skaitytojų ir gerbėjų būrį. Ji įduoda raktą į kvapą gniaužiantį pasaulį, kuriame kiekviena kertelė persmelkta magijos. Mokinukai susipažino su dailininke Sigute Ach, kuri vaikus pamokė pasigaminti knygelę, paaiškino knygos viršelio svarbumą, pamokė, kaip prižiūrėti ją, kad ilgiau tarnautų.


Atnaujinta: 2014/05/18

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines