Žiemišką šeštadienį 6 a klasės moksleiviai išvyko į Latviją. Aplankėme Saldus saldainių fabriką, kuris yra laikomas seniausia pieniškų saldainių „Gotiņa“ gamykla Latvijoje. Joje gaminome pieniškus saldainius, susipažinome su gaminimo technologijomis, skanavome produkcijos gaminių.

Pažintį su Latvija pratęsėme netoli Latvijos Tukumo miesto įsikūrusiame bene vieninteliame Baltijos šalyse kino miestelyje „Cinevilla“. Apsilankiusieji čia gali išvysti, kaip gimsta kino filmai, susipažinti, kaip daromi kaskadiniai triukai, kaip dirba aktoriai, pažvelgti į šį procesą iš užkulisių, o galbūt ir patiems sudalyvauti filmų kūrime. Čia galima išsinuomoti istorinius ar kitokius kostiumus, taip pat siūlomos teatralizuotos ekskursijos. „Cinevilla“ miestelyje galima savo akimis išvysti, kokia buvo Ryga prieš šimtmetį – su savo istoriniais pastatais, aikštėmis ir gatvėmis. „Cinevilla“ miestelis įkurtas 2004 m. kuomet buvo statomas filmas apie latvių kovas už Nepriklausomybę.

Kelionė buvo labai įdomi ir linksma. Ji paskatino bendruomeniškumą bei domėjimąsi netolimų kaimyninių šalių istorija.

Klasės auklėtoja Simona StankutėAtnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“