img_6794

Gruodžio 5 d. 6-8 klasių mokiniai su mokytojomis D. Bambaliene, J. Simaityte ir R. Tervydiene vyko į edukacinę ekskursiją Kernavėje. Mokiniai Kernavės muziejuje susipažino su eksperimentinės archeologijos meistrų sukurtomis archeologinėmis lanko, strėlių, strėlinės, puodo, kailinės palapinės, drabužių ir kitų daiktų rekonstrukcijomis. Sužinojo, kaip archeologai vykdo kasinėjimus, įvardina ir datuoja rastus dirbinius. Vaikai apžiūrėjo Kernavėje rastų įvairių laikotarpių dirbinių parodą.

Vėliau mokiniai svečiavosi skulptoriaus Henriko Orakausko studijoje-galerijoje „Šulinys“. Autoriaus kieme stovintys darbai dinamiški, skirti ne tik stebėti, bet ir veikti. Tad mokiniai važinėjosi neįprastu taksi, sėdėjo praregėjusio artojo soste, šaudė iš patrankos, rideno rutulius, dalyvavo estafetėje ir išmėgino dar daugybę visokiausių dalykų. Po šių pramogų skulptorius pasikvietė visus į galeriją, kur pristatė kitus savo darbus, pasidalino mintimis apie tėvo, motinos, religijos vietą žmogaus gyvenime.

Istorijos mokytoja Ringailė Tervydienė

 

Atnaujinta: 2013/12/08

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai