img_0723

Rugsėjo 25 d. 3b klasės mokiniams edukacinė pamoka vyko Geležinkelio muziejuje. Vaikai pamatė, kad muziejus suskirstytas į 3 sales: informacijos, kultūrinę ir edukacinę sales. Mokiniai išvydo, kokie buvo traukiniai, girdėjo jų važiavimo sukeltą triukšmą, sužinojo geležinkelio istoriją. Mokėsi pasižymėti bilietus, padėti daiktus į saugojimo kameras ir prisiminti kodą. Maketų salėje matė 3 veikiančius geležinkelio maketus. Ieškojo nurodyto objekto. Matė mokomąjį filmuką, kaip elgiasi žmonės geležinkelio pervažose. Važiavo traukiniu į oro uostą ir atgal. Pamoka buvo tikslinga, naudinga ir informatyvi. Mokiniai liko patenkinti.

Mokytoja Aldona Barišauskienė


Atnaujinta: 2014/10/02

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”