img_0723

Rugsėjo 25 d. 3b klasės mokiniams edukacinė pamoka vyko Geležinkelio muziejuje. Vaikai pamatė, kad muziejus suskirstytas į 3 sales: informacijos, kultūrinę ir edukacinę sales. Mokiniai išvydo, kokie buvo traukiniai, girdėjo jų važiavimo sukeltą triukšmą, sužinojo geležinkelio istoriją. Mokėsi pasižymėti bilietus, padėti daiktus į saugojimo kameras ir prisiminti kodą. Maketų salėje matė 3 veikiančius geležinkelio maketus. Ieškojo nurodyto objekto. Matė mokomąjį filmuką, kaip elgiasi žmonės geležinkelio pervažose. Važiavo traukiniu į oro uostą ir atgal. Pamoka buvo tikslinga, naudinga ir informatyvi. Mokiniai liko patenkinti.

Mokytoja Aldona Barišauskienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas