Ne pirmus metus bendraujame su Eišiškių St. Rapolionio gimnazijos buvusiu direktoriumi Vytautu Dailidka. Tai žmogus, žinantis Lietuvos istoriją, tikrai ją mylintis ir besistengiantis to išmokyti jaunus žmones.  Visos išvykos į Eišiškes būna įdomios, nes aplankome vis naujas ir tas pačias vietoves, piliakalnius, senus dvarus.

Mokiniai, jau ne pirmą kartą važiuojantys į Eišiškes, džiaugiasi galėdami pabendrauti su mūsų draugu Vytautu, pernakvoti jaukiame direktoriaus sodo namelyje, pavakaroti kartu su juo  prie laužo. Kaip smagu  klausytis įdomių  mokytojo pasakojimų kepant dešreles, žiūrint į žvaigždes ar mėnulį, kuris visad būna toks didelis ir ryškus… Gal todėl, kad Eišiškėse tiek pavasarį, tiek rudenį mus džiugina geri orai.

Šį kartą aplankėme seną, įdomią Eišiškių bažnyčią, Onos Vytautienės piliavietę, didįjį Rėžių akmenį, savo dydžiu prilygstantį Puntukui, ir išgirdome įdomių pasakojimų apie šio krašto istoriją.

Pamatėme ir senąjį Gornostajiškių dvarą, kuriame kadaise gyveno ir kunigaikštis Vytautas. Dar neparvykę namo, vaikai jau planavo, kada vėl galės aplankyti  savo draugą Vytautą Dailidką.

 

Etnokultūros būrelio vadovė Marija MašanauskienėAtnaujinta: 2018/10/09

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena