Rudens atostogų metų progimnazijos etnokultūros būrelio nariai kartu su Vilniaus jaunųjų turistų centro kraštotyrininkais vyko į dviejų dienų pažintinę – edukacinę ekskursiją po Dzūkiją. Aplankėme kelis piliakalnius: Merkinės, Alytaus, Punios.  Pamatėme Leipalingio, Kapčiamiesčio, Alytaus, Žuvinto gamtos bei kultūros įžymybes. Kapčiamiestyje stovi Emilijos Pliaterytės, lietuviškosios Žanos d‘Ark, paminklas.  Čia išgirdome ir jos didvyrišką istoriją.

Raižių kaime aplankėme totorių mečetę, apžiūrėjome įspūdingą totorių ir lietuvių bendruomenės pastatytą paminklą Vytautui Didžiajam.

Ši išvyka buvo labai naudinga, vaikai liko ja patenkinti.

Etnokultūros būrelio vadovė Marija MašanauskienėAtnaujinta: 2017/11/15

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines