Šiemet Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija pasitiko savo mokinius susikaupusi dar vienam svarbiam etapui – naujiems mokslo metams. Šis rugsėjis mūsų progimnazijai išskirtinis, įsimintinas – pas mus viešėjo LR prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Sveikindama susirinkusius, prezidentė linkėjo ne tik įgyti žinių, bet ir susirasti kuo daugiau draugų, patirti gražiausias savo gyvenimo akimirkas, nes jos išliks atmintyje visada.

Lietuvių kalbos mokytoja Angelė Mičiūnienė supažindino šalies vadovę su                               J. Basanavičiui skirta ekspozicija. Prezidentė mokytojai įteikė padėką už ilgametį pedagoginį ir kūrybinį darbą, valstybės kūrėjų atminimo ir jų vertybių puoselėjimą.

Kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir pradėjome kelionę. Teatneša  naujas  rugsėjis  ryžto  ir kantrybės  mokytis  ir  mokyti  kitus  džiaugtis  naujais  atradimais,  pažinti  supančio  pasaulio žavesį!

Šventės akimirkos:Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!