Vilniaus Jono Basanavičiaus  gimnazijoje ir Vilniaus Jono Basanavičiaus  progimnazijoje  visą rugsėjo mėnesį  mokiniai patys kūrė projekto „Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso“ logotipą. Spalio pradžioje vyko logotipo, geriausiai atspindinčio projekto tikslus ir veiklas, rinkimai.

Mokyklų bendruomenių nariai savo favoritus užrašė ant lapelių metė į balsavimo dėžutes. Abi mokyklos išrinko po tris geriausiu ir daugiausiai balsų pelniusius darbus. Vėliau, geriausi šeši logotipai buvo talpinami internete, kur vyko atviras balsavimas facebook‘e.

Gimnazijos abiturientės Lauros Jagėlaitės darbas surinko daugiausiai balsų ir tapo nugalėtoju. Nuo šiol Lauros darbas puoš projektą „Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso“.

Sveikiname Laurą!

Konkurso akimirkos užfiksuotos video mokyklų medžiagoje:

Atnaujinta: 2017/10/19

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”