Lapkričio 11 d., šeštadienį mūsų progimnazijoje buvo triukšminga!  Čia buvo įsikūrusi kūrybinė grupė, daugiau nei 30 žmonių, kurie filmavo LRT įvaizdinį klipą, skirtą atkurtos Lietuvos 100-čiui paminėti.

Tai LRT vykdoma akcija “Iškelk vėliavą – kurk Lietuvą”.

LRT kūrybinė grupė nuoširdžiai dėkoja progimnazijos Direktorei už suteiktą galimybę naudotis koridoriais, kabinetais…

Videoklipe filmavosi ir trys savanoriai –  6 b klasės mokiniai. Dėkojam ir vaikams už jų entuziazmą, kantrybę. Bet iš tiesų, tai buvo puiki jiems patirtis, galimybė pamatyti kūrybinį procesą ir nusifotografuoti su videoklipo aktoriais.

LRT komandaAtnaujinta: 2017/11/15

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“