Lapkričio 11 d., šeštadienį mūsų progimnazijoje buvo triukšminga!  Čia buvo įsikūrusi kūrybinė grupė, daugiau nei 30 žmonių, kurie filmavo LRT įvaizdinį klipą, skirtą atkurtos Lietuvos 100-čiui paminėti.

Tai LRT vykdoma akcija “Iškelk vėliavą – kurk Lietuvą”.

LRT kūrybinė grupė nuoširdžiai dėkoja progimnazijos Direktorei už suteiktą galimybę naudotis koridoriais, kabinetais…

Videoklipe filmavosi ir trys savanoriai –  6 b klasės mokiniai. Dėkojam ir vaikams už jų entuziazmą, kantrybę. Bet iš tiesų, tai buvo puiki jiems patirtis, galimybė pamatyti kūrybinį procesą ir nusifotografuoti su videoklipo aktoriais.

LRT komanda

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas