Skaitantys

Sausio 22-23 d. mūsų progimnazijoje vyko 5-8 klasių meninio skaitymo konkursas „Ir žodžiai turi sparnus“. Tikriausiai nėra tokios pamokos, kurioje būtų galima išsiaiškinti, kas yra tikroji eilėraščio gyvybė, tas nemirtingumo siūlas, besivyniojantis tarp eilučių. Kiekvienam eilėraščiui gyvybę suteikia jį skaitantis žmogus. Gyvą, širdimi sušildytą žodį dovanojo jaunieji skaitovai. Džiugu, kad yra tiek mokinių, mylinčių ir vertinančių meninį žodį.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus:

Pirmoji vieta – Viktorija Smolskaitė (6d) ir Austėja Drevinskaitė (6d)

Antroji vieta – Vincentas Ryliškis (5b)

Trečioji vieta – Livija Lukšaitė (5c)

Lietuvių kalbos mokytoja Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2014/01/31

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė