Europa dažnai vadinama senuoju žemynu, kuriame gyvename ir mes. Labai svarbu pažinti savo kontinente įsikūrusias šalis. Tai pabandė atlikti 8A klasės mokiniai integruotame matematikos-geografijos-anglų kalbos projekte ,,Europos valstybių vėliavos paslėptos erdvinių kūnų labirintuose“.Kiekvienas mokinys pasirinko vieną Europos šalį ir pagamino erdvinį kūną, primenantį tos šalies simbolį. Simbolį gamino iš spalvų, kurios yra tos šalies vėliavoje. Taip pat parašė trumpus aprašymus apie tų šalių vėliavas, kuriuos išvertė į anglų kalbą. Aštuntokai turėjo galimybę pabūti gidais, projektuotojais, dizaineriais.

Mokiniai labiau pažino Europos šalis, prisiminė, kaip gaminti erdvinius kūnus ir pagerino anglų kalbos žinias. Jono Basanavičiaus progimnazijos bendruomenė šiais ypatingais kūriniais galės pasidžiaugti nuo gruodžio 18 d. iki gruodžio 20 d. pirmo aukšto fojė, prie eglutės.

 

Matematikos mokytoja metodininkė Rita Šatkauskienė, Geografijos vyr. mokytoja Kristina Šimoniūtytė-Šibailienė

Anglų kalbos mokytoja Giedrė Lileikytė

Atnaujinta: 2018/12/19

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą