Tęsiame tradiciją, kaip ir kiekvieną pavasarį aštuntų klasių mokiniai atliko integruotą matematikos – geografijos projektą „Europos valstybių vėliavos paslėptos erdvinių kūnų labirintuose“. Integruotos matematikos – geografijos projekto uždavinys – erdvinių kūnų žinias pritaikyti vaizduojant pasirinktos Europos valstybės simbolio vaizdavime. 

Mokiniai išsamiai nagrinėjo Europos politinį žemėlapį. Išsirinko valstybes, kurių simbolius pasirinko pavaizduoti iš erdvinių kūnų. Puikūs mokinių darbai džiugina mūsų akis ir širdis. Dėkojame 8s klasės mokiniams už nuostabius darbus ir jų tėveliams už pagalbą mokiniams ruošiant projektą.

Matematikos mokytojos Rita Šatkauskienė, Valerija Maleckaja ir geografijos mokytoja Kristina Šimoniūtytė – Šibailienė.

Atnaujinta: 2023/05/07

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama