Gruodžio mėn. 20 d. parengta 8 klasių integruoto chemijos – dailės projekto „Natūralios ir sintetinės medžiagos bei jų panaudojimo galimybės“ paroda. Šio projekto tikslas – formuoti teigiamas mokinių nuostatas  mokslo atžvilgiu, kelti mokinių motyvaciją, ugdymo turinį integruojant ir siejant su praktine veikla,  susipažinti su natūralių ir sintetinių medžiagų savybėmis, jų privalumais ir trūkumais. Šiandien jau neužtenka žinoti, iš kokios medžiagos drabužis pagamintas – natūralios ar sintetinės, o nuostata, kad tik natūralaus pluošto drabužiai komfortiški – pasenęs mitas, tiesa,  ne visada. Kodėl sportiniai rūbai siuvami iš dirbtinių pluoštų audinių, kas geriau saugo nuo šalčio – storas vilnonis paltas ar sintetinio pluošto striukė? Į šiuos ir daugelį kitų  klausimų mokiniai bandė rasti atsakymus.

Taip pat 8a , 8b ir 8c kl.  mokiniai, naudodami  natūralias ir sintetines medžiagas, kūrė A4 formato paveikslus, o 8d klasės mokiniai kartu su mokytoja J. Šakočiuviene kūrė prakartėles.

Chemijos mokyt. I. Stalnionienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas