2017 m. kovo 17 d. parengta integruoto chemijos – dailės projekto „Molekulės ir atomai“ paroda.Projekte dalyvavo 8 B ir 8 D klasių mokiniai. Šio projekto metu mokiniai susipažino su įvairiomis medžiagomis, jų savybėmis. Sužinojo, iš kokių dalelių sudarytos šių medžiagų molekulės, atomų jungimosi į molekules tvarką, parengė cheminių medžiagų savybių aprašą. Po to mokiniai iš molio kūrė cheminių medžiagų molekulių modelius. Tai gana ilgas, tačiau smagus procesas, susidedantis iš molio paruošimo, formavimo, glazūravimo, detalių klijavimo. Paruošti ir išdžiūvę gaminiai keliavo į degimo krosnį, išdegti modeliai buvo glazūruojami ir vėl keliavo į krosnį. Paruoštos detalės buvo klijuojamos į visumą pagal atomų jungimosi į molekules tvarką. Ši projektinė veikla – tai puiki galimybė ugdyti kūrybiškumą.

Chemijos mokytoja Irena Stalnionienė ir

dailės mokytoja Jolita Šakočiuvienė

 

Atomai ir molekulės

Jums taip pat patiks

Paskaita ketvirtokams  -,,Kodėl žmonės valgo?“
Paskaita ketvirtokams -,,Kodėl žmonės valgo?“
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams