Mūs gyvybė iš rugio dosnumo,

Iš pritvinkusio lašo lietaus.

Mūs gyvybė iš tėviškės duonos,

Kūrią tėvas po lygiai atpjaus.

Štai taip prasidėjo integruota tarptautinė pamoka „Iš senolių lobyno“, kurioje dalyvavo 2 e klasė su mokytoja Ingrida Mereckaite, folkloro ansamblis „Rugelis“ su mokytoja Jelena Valiuliene ir prancūzų mokytoja Kristina Pranskūniene bei LEU Edukologijos katedros docente Daiva Staškuviene ir studentais iš Prancūzijos universitetų – būsimais pradinių klasių mokytojais.

Pamokos metu buvo pristatytos lietuvių liaudies dainos, lietuvių muzikos instrumentai bei papasakota apie senolių pagarbą duonai, apie medaus skonį ir bitučių triūsą. Pamoką gražiai vainikavo dalinimasis duona ir medumi, įspūdžių ir gerų patirčių pasidalinimas. Prancūzijos universitetų studentai progimnazijoje tris savaites atliko praktiką su pradinių klasių mokiniais. Sėmėsi patirties iš progimnazijos mokytojų, lankėsi žymiausiose Lietuvos vietose.

Mokytoja Jelena Valiulienė

Akimirkos:

Atnaujinta: 2017/02/19

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė – melsvoji planeta“