Mūs gyvybė iš rugio dosnumo,

Iš pritvinkusio lašo lietaus.

Mūs gyvybė iš tėviškės duonos,

Kūrią tėvas po lygiai atpjaus.

Štai taip prasidėjo integruota tarptautinė pamoka „Iš senolių lobyno“, kurioje dalyvavo 2 e klasė su mokytoja Ingrida Mereckaite, folkloro ansamblis „Rugelis“ su mokytoja Jelena Valiuliene ir prancūzų mokytoja Kristina Pranskūniene bei LEU Edukologijos katedros docente Daiva Staškuviene ir studentais iš Prancūzijos universitetų – būsimais pradinių klasių mokytojais.

Pamokos metu buvo pristatytos lietuvių liaudies dainos, lietuvių muzikos instrumentai bei papasakota apie senolių pagarbą duonai, apie medaus skonį ir bitučių triūsą. Pamoką gražiai vainikavo dalinimasis duona ir medumi, įspūdžių ir gerų patirčių pasidalinimas. Prancūzijos universitetų studentai progimnazijoje tris savaites atliko praktiką su pradinių klasių mokiniais. Sėmėsi patirties iš progimnazijos mokytojų, lankėsi žymiausiose Lietuvos vietose.

Mokytoja Jelena Valiulienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/02/19

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”