merg1 Šių metų lapkričio 26 d. 5d klasės mokiniams vyko atvira integruota matematikos ir informacinių technologijų pamoka „Braižymas naudojant matematines figūras“ (informacinių technologijų kabinetuose). Mokiniai, naudodami plokštumos figūras ir kompiuterinę programinę įrangą  „Programa piešimas“, sukonstravo keturkampį ir žmogeliuką (pagal piešinį).

Matematikos vyr. mokytoja Z. Didikienė

IT mokytojas G. Sereika ir IT vyr. mokytoja G. Chmilkevičienė


Atnaujinta: 2013/12/08

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines