dsc_0321

Šių metų lapkričio 21 d. 8A, 8D klasėse vyko integruota matematikos – chemijos pamoka „Tirpalai. Medžiagos masės dalis“. Pamoką vedė matematikos mokytoja Z. Didikienė ir chemijos mokytoja Irena  Stalnionienė. Mokiniai taikė matematikos ir chemijos pamokose įgytas žinias, atliko įvairias užduotis, skaičiavo medžiagos masės dalį (W), skiesdami ir maišydami tirpalus, m (medžiagos), m (tirpalo), taikė prabos sąvoką. Mokiniai taip pat paruošė nurodytos koncentracijos tirpalus.

Chemijos mokytoja I. Stalnionienė


Atnaujinta: 2014/11/28

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”