dsc_08552016 m. lapkričio 25 d. 8 d klasėje vyko integruota chemijos-matematikos pamoka „Tirpalai“. Mokiniai, dirbdami grupėse bei naudodamiesi pateiktomis priemonėmis, taikė ankstesnėse pamokose įgytas teorines žinias. Pasitikrinę skaičiavimus, svėrė medžiagas, ruošė nurodytos koncentracijos tirpalus. Ši pamoka ne tik pagilino mokinių žinias, bet ir suteikė galimybę formuoti praktinius įgūdžius. Pamokoje įgytas žinias galima panaudoti kasdieniame gyvenime.

 

Chemijos mokytoja Irena Stalnionienė ir

matematikos mokytoja Zita Didikienė

 

Pamokos akimirkos:

 dsc_0861 dsc_0863

Atnaujinta: 2016/12/05

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos