Gruodžio 8 dieną 8C klasėje vyko integruota chemijos – matematikos pamoka „Kiekybinė mišinių sudėtis“. Pamoką vedė chemijos mokytoja I. Stalnionienė ir matematikos mokytoja  Z. Didikienė. Kasdieniniame gyvenime su mišiniais susiduriame gana dažnai. Ne kartą esame tyrinėję įvairių maisto produktų ar kitų gaminių etiketes, norėdami sužinoti jų sudėtį. Mokiniai šioje pamokoje dirbo grupėmis ir sprendė skirtingas įvairių tipų užduotis, kurias apipavidalino ir pristatė klasės draugams. Šioje pamokoje mokiniai įgijo gyvenimiškos patirties. Jie ne tik mokės paskaičiuoti mišinių sudėtį, bet ir gebės paruošti įvairios sudėties mišinius.Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!