DSC_08352016 m. spalio 19 d. 8 klasių mokiniams vyko integruota chemijos-fizikos pamoka „Chemijos ir fizikos mokslų sąsajos“.Mokiniai, dirbdami grupėse, nustatė įvairių medžiagų tankius, pakartojo cheminių elementų atomų sandaras, prisiminė fizikinius ir cheminius reiškinius. Paruoštus plakatus aštuntokai pristatė klasės draugams.

Mokomųjų dalykų integracija pagilina, išplečia ir susieja žinias bei gebėjimus. Integruotos pamokos mokiniams yra įdomesnės, nors kartais ir sunkesnės, nes reikia suderinti įvairių dalykų žinias ir gebėjimus. Be dalykinių žinių, mokiniai įgyja įvairios praktinės patirties: kūrybinių ieškojimų, grupinio darbo įgūdžių, bendravimo ir bendradarbiavimo, atsakomybės už atliktą darbą. Integruotos pamokos skatina ir mokytojus atnaujinti bei tobulinti mokymosi turinį.

 

                           Chemijos mokytoja Irena Stalnionienė ir

  fizikos mokytoja Daina Aleksandravičiūtė

 

Pamokos akimirkos:

DSC_0827  DSC_0830

DSC_0833  DSC_0838

DSC_0841  DSC_0843

Atnaujinta: 2016/10/27

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena