balionėliai Šių metų spalio 11 dieną mūsų progimnazijoje penktokams anglų kalbos mokytojai surengė integruotą pamoką. Kūrybiškoje aplinkoje vaikučiai atsiskleidė kaip puikūs oratoriai: išradingai pasakojo, aktyviai dalyvavo diskusijoje, užduodami vieni kitiems klausimus,  noriai įsijungė į žaidimą-viktoriną. Už teisingus atsakymus buvo skirti apdovanojimai.

Įsiminėme daug faktų, entuziastingai vieni kitiems padėjome išmokti naujų žodžių, pritaikyti juos praktikoje ir vartoti struktūriškai taisyklinguose sakinukuose.

intanglų

Nuoširdžiai tikimės, jog šis produktyvus, didelio mokinių susidomėjimo sulaukęs renginukas, taps gražia tradicija, kuri padės linksmai žaidžiant (įvairių užduočių metu) lengviau įsiminti ne tik naujus žodžius, bet ir gramatikos taisykles bei įveikti viešo kalbėjimo baimes ir kalbų barjerą.

Renginio organizatoriai  anglų kalbos mokytojai


Atnaujinta: 2013/10/15

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!