balionėliai Šių metų spalio 11 dieną mūsų progimnazijoje penktokams anglų kalbos mokytojai surengė integruotą pamoką. Kūrybiškoje aplinkoje vaikučiai atsiskleidė kaip puikūs oratoriai: išradingai pasakojo, aktyviai dalyvavo diskusijoje, užduodami vieni kitiems klausimus,  noriai įsijungė į žaidimą-viktoriną. Už teisingus atsakymus buvo skirti apdovanojimai.

Įsiminėme daug faktų, entuziastingai vieni kitiems padėjome išmokti naujų žodžių, pritaikyti juos praktikoje ir vartoti struktūriškai taisyklinguose sakinukuose.

intanglų

Nuoširdžiai tikimės, jog šis produktyvus, didelio mokinių susidomėjimo sulaukęs renginukas, taps gražia tradicija, kuri padės linksmai žaidžiant (įvairių užduočių metu) lengviau įsiminti ne tik naujus žodžius, bet ir gramatikos taisykles bei įveikti viešo kalbėjimo baimes ir kalbų barjerą.

Renginio organizatoriai  anglų kalbos mokytojai


Atnaujinta: 2013/10/15

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”