pagrindineVisą gruodžio mėnesį mūsų mokykloje vyko anglų kalbos ir technologijų pamokų integruotas projektas „Kalėdų tradicijos“.

Mokiniai prisiminė senuosius lietuvių liaudies papročius bei receptus. Gamino įvairius kalėdinius skanėstus ir anglų kalba pristatė juos klasėse. Geriausiai ir kūrybiškiausiai pasirodę mokiniai buvo pakviesti sudalyvauti atviroje integruotoje anglų kalbos ir technologijų pamokoje-seminare.
Pamokoje svečiavosi ir JAV ambasados kultūros atašė Althea Cawley Murphree, kuri susipažino su mūsų tautiškų patiekalų bei tradicijų ypatumais bei papasakojo mūsų mokiniams apie Kalėdų ir kitų švenčių tradicijas JAV.

Šiltoje ir jaukioje aplinkoje prie mokinių paruoštų vaišių stalo vyko atvira ir šilta diskusija apie kultūrinius mūsų šalių panašumus ir skirtumus. Mokiniai aktyviai dalyvavo pokalbyje ir uždavė daugybę klausimų svečiams.

Labai dėkojame visiems už aktyvumą ir gerą nuotaiką.
 
 
„The Voice“ kūrybinė komanda ir technologijų mokytojos
 
 
Akimirkos:


Atnaujinta: 2016/12/19

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“