Šiuolaikiniai vaikai skaitmeninėmis technologijomis naudotis pradeda anksčiau negu pieštukais. Netrukus net ir kasdienybėje žmogų sups vis daugiau išmaniųjų daiktų, kuriuos teks valdyti, tobulinti, su kuriais teks bendrauti ir kurti dar labiau išmanų pasaulį. Matydami tokias ateities vizijas, mokslininkai informatinį mąstymą rekomenduoja pradėti ugdyti kuo anksčiau. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos pradinių klasių mokytojos pradėjo ruoštis šiai naujai pamokai ir mokykloje dalyvavo turinio išbandymo mokymuose. Vyko aktyvi diskusija, dėl metodų taikymo ir tikslų. Informatikos pradinėse klasėse rekomenduojama mokyti integruotai, siejant su kitų mokomųjų dalykų turiniu ir ugdomais gebėjimais. Todėl pirmosios pamokos bus skirtos logikos ugdymui, algoritmų kūrimui, gebėjimui projektuoti objekto judėjimo kelią. Tikimės, kad šios veiklos sudomins ir motyvuos mokinius!

Pradinių klasių mokytoja

Ingrida MereckaitėAtnaujinta: 2018/09/19

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė