008 konkursas IT Manija 2016 (1)2016 m. kovo 3 d. Vilniaus Taikos progimnazijoje vyko Vilniaus miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių IT konkursas „IT Manija“. Jame mūsų mokyklos komanda „Basanavičiukai“ varžėsi su 11 komandų.

„Basanavičiukų“ komandą sudarė šie mokiniai: Matas Dovydėnas (5 kl.), Šarūnas Kilčiauskas (6 kl.),  Rokas Vasiliauskas (7 kl.), Dominykas Dautoras (8 kl.).

Konkursą organizavo mūsų mokyklos mokytojai Gražina Chmilkevičienė ir Gintaras Sereika su kitais Vilniaus miesto progimnazijų mokytojais. „IT Manija“ tikslas – ugdyti aktyvų, kūrybingą, besidomintį informacinėmis technologijomis ir jų pritaikymo gebėjimus įgyjantį vaiką, taip pat skatinti Vilniaus miesto mokyklų ir 5–8 klasių mokinių bendravimą bei bendradarbiavimą. Šiame konkurse mokiniai bendradarbiaudami sprendė komandines užduotis, reikalaujančias bendrųjų IT žinių ir tikrinančias, ar mokiniai domisi technologijų sritimi. Vaikai dalyvavo „Blic“ klausimų rungtyje, reikalaujančioje sumanumo, atliko asmenines užduotis, kuriose reikėjo parodyti žinias, įgytas IT pamokose. Kol vertinimo komisija skaičiavo balus, konkurso dalyviams paskaitą apie saugumą internete skaitė Rimvydas Jurkuvėnas, „Omnitel“ žinių ir kompetencijų valdymo koordinatorius.

Mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Daugiau informacijos: http://portalas.emokykla.lt/naujienos/Puslapiai/Naujiena20333.aspx

Mokytoja G. Chmilkevičienė

Keletas akimirkų iš konkurso „IT Manija“:

_IGP6109      _IGP6134

_IGP6193      _IGP6167

_IGP6246      _IGP6340


Atnaujinta: 2016/03/14

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė