_igp9986

IT konkursas vyko 2015 m. sausio 21 dieną  Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijoje. Konkursą, skirtą Vilniaus miesto mokyklų 5-8 klasių mokiniams, organizavo mūsų mokyklos mokytojai Gražina Chmilkevičienė, Gintaras Sereika ir Zita Didikienė su kitais Vilniaus miesto progimnazijų mokytojais.

Konkurso tikslas – ugdyti aktyvų, kūrybingą, besidomintį informacinėmis technologijomis ir jų pritaikymo gebėjimus įgijusį vaiką bei skatinti Vilniaus miesto mokyklų ir V-VIII klasių mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą. Konkurse dalyvavo komanda iš mūsų mokyklos, kurią sudarė V-VIII klasių mokiniai ( po 1 mokinį iš kiekvieno srauto, iš viso 4 mokiniai iš mokyklos).

Mūsų mokyklos komandą „Basanavičiukai“ sudarė: 5a kl. – Radvilas Pelanis, 6d kl. – Tadas Auruškevičius, 7c kl. – Ugnė Bernatonytė, 8a kl. – Gediminas Žiemys. Jie varžėsi su 17 Vilniaus miesto komandų.

Mokiniai, bendradarbiaudami sprendė komandines užduotis, reikalaujančias bendrųjų IT žinių ir tikrinančias, ar mokiniai domisi technologijų sritimi, dalyvavo greitųjų klausimų rungtyje, reikalaujančioje sumanumo, atliko asmenines užduotis, kuriose reikėjo parodyti žinias, įgytas IT pamokose. Taip pat parodė savo kūrybinius sugebėjimus  kurdami konkursui logotipą.

Mokiniai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Plačiau galite paskaityti portale „Vilniaus diena“.


Atnaujinta: 2015/02/05

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą