Pirmoji edukacinių veiklų savaitė buvo gerai įvertinta mokinių ir mokytojų. Pasak tėvų, tai leido vaikams be streso įsilieti į ugdymo procesą ir mokslo metų pradžią pavertė patraukliu mokymosi startu. Manome, kad verta svarstyti ir kitus mokslo metus pradėti edukacinėmis veiklomis už mokyklos ribų. Laukiame tėvelių nuomonės šiuo klausimu (rastine@basanaviciausprogimnazija.vilnius.lm.lt).

Dėkojame rangovui Infesui, mokyklos mokytojams, techniniam personalui ir tėveliams, kurie visą savaitgalį mokyklą valė ir tvarkė. Žinoma, kaip ir po kiekvieno remonto, dažų kvapas ir dulkės dar jaučiasi, tačiau nesustodami darbuosimės, valysime ir toliau, tad per keletą dienų viskas bus galutinai sutvarkyta. Atkreipiame dėmesį, kad sanitariniai mazgai pradinukams veikia pirmame ir antrame aukštuose. Vyresnieji mokiniai gali naudotis tualetais antrame aukšte vyresniųjų korpuse (berniukams) ir prie aktų salės (mergaitėms).

Mokyklos sporto, aktų salės bus uždarytos ir toliau remontuojamos, kaip ir keičiamos klasių durys – savaitgaliais, ne ugdymo proceso metu. Keltuvas ir vidinis kiemelis bei pastato pamatų apšiltinimo darbai dar tęsis iki vėlyvo rudens. Remontuojamos patalpos bus užrakintos ir mokiniams neprieinamos, o vidinis kiemas ir mokyklos pamatai aptverti tvoromis. Mokytojai per visas pertraukas budės ne tik koridoriuose, bet ir lauke. Tėvelių prašome savo vaikams priminti, kad negalima savarankiškai darinėti tvorų skydų ar nuplėšti jų sutvirtinimus.

Dėkojame už supratimą ir palaikymą.

Jei kiltų klausimų, pasiūlymų ar idėjų, laukiame Jūsų laiškų: rastine@basanaviciausprogimnazija.vilnius.lm.lt.

Mokyklos administracija


Atnaujinta: 2018/09/10

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai