Jau antri metai maitinimo paslaugas Jono Basanavičiaus progimnazijai teiksime mes, UAB ,,Sveikos mitybos partneris“. Mes teikiame profesionalias maitinimo paslaugas mokykloms, ikimokyklinėms ugdymo įstaigoms, ligoninėms bei kt. Išskirtinį dėmesį teikiame kokybei. Rinkdamiesi žaliavas vadovaujamės principu, jog pirma kokybė, o po to kaina. Bendradarbiaujame tik su patikrintais ir sertifikuotais tiekėjais. Daržoves gauname ir iš ūkininkų, kurie turi sertifikatus, įrodančius jog jų produkcija yra ekologiška. Jau pats įmonės pavadinimas „Sveikos mitybos partneris“, įpareigoja mus, kad tai atsispindėtų ir klientų lėkštėse. Labai džiaugiamės galėdami teikti maitinimo paslaugą Jono Basanavičiaus progimnazijoje ir prižadame Jus nuolat stebinti skaniais patiekalais.

Maisto užsakymams naudosime elektroninę užsakymų sistemą „Genera“. Naudojantis sistema maistą vaikams gali tiesiogiai užsakyti tėvai, naudodami unikalią – jiems skirtą užsakymo nuorodą. Užsakymai bus vykdomi savaitei į priekį. Maisto užsakymas patvirtinamas po gauto išankstinio apmokėjimo per Opay sistemą. Susirgus ar esant kitoms, nenumatytoms, aplinkybėms užsakymą galima atšaukti, sumokėtus pinigus vėliau galima panaudoti kitiems užsakymams. Grįžus į kontaktinį ugdymą po ligos, atostogų ar pan. galima maistą užsakyti likusiai savaitės daliai ar vienai dienai. Naudojama elektroninė atsiskaitymo sistema padės taupyti laiką, suteiks galimybę kontroliuoti, ką vaikai valgo (tėvai gali susipažinti su valgiaraščiais, kainomis), užtikrinti, kad pinigai skirti maitinimui būtų išleidžiami tikslingai.

Kaip prisijungti:

Nuoroda: Registracija (maitinimoprojektai.lt)

http://smp.maitinimoprojektai.lt/register?id=468ED6E4-9EA0-43A0-BA74-A99A6FB5338B

1. Tėveliai turi paspausti registracijos nuorodą, suvesti duomenis ir užsiregistruoti. Registracija yra vienkartinė. Jei mokykloje mokosi 2 ir daugiau tos pačios šeimos vaikų, registracijos kiekvienam vaikui turi būti atskiros. Registruotis gali tik vienas iš tėvelių. Dviejų paštų registracijos formoje įrašyti nėra galimybės.

2.  Kiekvieną ketvirtadienį tėveliams išsiunčiama maisto užsakymo nuorodą. Paspaudus nuorodą, tėveliai gali įsijungti valgiaraštį, peržiūrėti maitinimo pasiūlymus. Sužymėjus patiekalų variantus, sistema nukreipia į Opay sistemą, kur reikia susimokėti. Jei vaikas gauna nemokamą maitinimą, mokėti nereikia. Jei tėveliai maitinimo neužsako, sekmadienį siunčiamas pakartotinis laiškas. Maitinimą galima užsakyti iki 22 val. kitai dienai (pvz., jei šiuo metu yra sekmadienis, 23 valanda, tėvelis maistą užsakyti gali tik antradieniui ir sekančioms dienoms).

3. Maitinimą galima atšaukti iki 8 val. valandos ryto, pinigai grįžta į balansą ir gali būti panaudojami ateities užsakymams (pvz., jei šiuo metu yra pirmadienis, 9 valanda, tėvelis maisto šiandienai atšaukti nebegali, pinigai nebegrąžinami).

4. Visais su sistema susijusiais klausimais tėveliams galima kreiptis į mane – maitinimas@higsobozonas.lt. Dažniausiai užduodamus klausimus rasite mano pridėtame dokumente.

Štai ir viskas

 

Jei kils klausimų dėl sistemos darbo– kviečiu kreiptis

Rūta Petrikaitė
Higso Bozonas
m. +370 681 03679 | e. ruta.petrikaite@higsobozonas.lt | w. http://www.higsobozonas.lt

Visais klausimais dėl maisto kokybės kreipkitės  UAB ,,Sveikos mitybos partneris“ kokybės telefonu
Tel.: +3706594869

Vadybininkė
Jolita Griškevicienė
Tel. 865954869

Atnaujinta: 2023/09/05

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama