Viena įdomi diena bibliotekoje geriau, nei dešimt nuobodžių namuose – taip  pasakytų 4b ir 4c klasių mokiniai. Jie vasario 11 dieną dalyvavo A. Mickevičiaus viešosios bibliotekos organizuotame edukaciniame renginyje – susitikime su penkiais vaikams knygas rašančiais ir linksmus muzikinius susitikimus rengiančiais autoriais: Kotryna Zyle, Tomu Dirgėla, Virgiu Šidlausku, Justinu Žilinsku, Tomu Bėrantu.

Rašytojai, savo muzikinę grupę pavadinę ,,Knygų vaikai“, ne tik atliko linksmą muzikinį prisistatymą, supažindino mokinius su naujausiomis savo knygomis, linksmai ir šmaikščiai atsakinėjo į jų klausimus, bet ir kvietė  kartu dainuoti bei linksmai judėti. Ką ten judėti! Buvo galima kaip reikiant pašėlti ir plėšti iš visų jėgų roko stiliumi ,,šešką“ ir ,,knygą“. Tikriausiai dar ne vieną dieną vaikų galvose suksis priedainių žodžiai, o atsakymo į klausimą, per kiek laiko galima parašyti knygą, kiekvienas ieškos asmeniškai.

Ačiū rašytojams ir organizatoriams už kūrybingą ir išradingą būdą kalbėtis su vaikais.

 

Bibiotekininkė  Irena Karpavičienė

 

Atnaujinta: 2020/02/12

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių