Įpusėjus lapkričiui atlikome svarbų mokyklos aplinkos gražinimo darbą – atnaujinome centrinę progimnazijos aikštę, kurią papuošime pavasarį. Nuo šiol čia bus patogu ir saugu leisti laiką pertraukų metu, minėti svarbias mokyklai dienas.  

Dėkojame Vilniaus savivaldybei, kuratorei Alinai Kowalewskai už suteiktą renovacijos galimybę,  UAB “Grinda” –  už profesionalius aplinkos tvarkymo darbus, o mokyklos bendruomenei – už kantrybę spalio ir lapkričio mėnesiais. Kviečiame vėl visus naudotis pagrindiniu mokyklos įėjimu. 

Taip pat šį rudenį renovavome vyresniųjų mokinių korpuso laiptų pakopas ir aikšteles tarp pastato aukštų.Atnaujinta: 2023/11/13

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”