Gruodžio 14 d. vakarą Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje šurmuliavo gyvos muzikos festivalis-konkursas ROCK‘n SCHOOL 2018. Šis renginys jau tapo tradicija. Įkvėpti ir paskatinti praėjusių metų sėkmės, organizatoriai ir vėl pakvietė populiarinti gyvai atliekamą muziką. Šio neeilinio projekto tikslas –  paskatinti mokinius domėtis įvairiais muzikos atlikimo stiliais, padrąsinti rinktis naujus, įdomius muzikos pateikimo būdus, nebijoti eksperimentuoti, panaudoti skirtingas technikas ir instrumentus.

Visą vakarą mokykloje griaudėjo gyvai atliekama roko muzika. Buvo įdomu stebėti, kaip jaunieji atlikėjai muzikavo, stengėsi parodyti geriausius savo sugebėjimus bei nevaržomą kūrybinį polėkį. Konkurso organizatoriai džiaugėsi, kad jiems pavyko į renginį pasikviesti autoritetingą komisiją. Jaunuosius atlikėjus vertino profesionalūs Lietuvos muzikos pasaulio atstovai. Po atkaklios kovos mūsų progimnazijos roko grupė ROCK ID neliko nepastebėta, ji užėmė garbingą trečiąją vietą.

Renginyje netrūko geros, gyvai atliekamos muzikos, teigiamų emocijų. Šis festivalis – geras postūmis jaunimui kurti, tobulėti.

 

Muzikos mokytojas V. Vošterys

 

Atnaujinta: 2019/04/15

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą