rock-id-4

2016 m. gruodžio 2 d. vakarą Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje šurmuliavo gyvos muzikos festivalis-konkursas ROCK’n SCHOOL 2016. Šis renginys jau tapo tradicija. Įkvėpti ir paskatinti sėkmės pernai J. Basanavičiaus progimnazijoje vykusiame konkurse, organizatoriai antrus metus pakvietė populiarinti gyvai atliekamą muziką. Šio neeilinio projekto tikslas – paskatinti mokinius domėtis įvairiais muzikos atlikimo stiliais, padrąsinti rinktis naujus, įdomius muzikos pateikimo būdus, nebijoti eksperimentuoti, panaudoti skirtingas technikas ir instrumentus.

Visą vakarą mokykloje griaudėjo gyvai atliekama roko muzika. Renginyje dalyvavo 11 grupių iš Vilniaus bei Kauno. Tarp jų buvo ir mūsų progimnazijos roko grupė ROCK ID JUNIOR. Buvo įdomu stebėti, kaip jaunieji atlikėjai muzikavo, stengėsi parodyti geriausius savo sugebėjimus bei nevaržomą kūrybinį polėkį.

Konkurso organizatoriai džiaugėsi, kad jiems pavyko į renginį pasikviesti autoritetingą komisiją. Jaunuosius atlikėjus vertino profesionalūs Lietuvos muzikos pasaulio atstovai: žinomas Lietuvos roko muzikos atlikėjas Č. Gabalis, aktorė, pedagogė G. Kuodytė, muzikos prodiuseris G. Kamsiukas, grupės „Blues makers“ lyderis, dainininkas kiompozitorius V. Jutas, jaunimo atstovas, X Faktoraus dalyvis Jonatanas Kazlauskas.

Po atkaklios kovos mūsų progimnazijos roko grupė ROCK ID JUNIOR nusileido atlikėjams iš Kauno, kurie laimėjo pagrindinį apdovanojimą (Grand Prix). Tačiau ROCK ID JUNIOR neliko nepastebėta, ji buvo įvertinta kaip perspektyviausia grupė. Nojus Žebrauskas gavo specialų prizą už geriausią vokalinį atlikimą.

Renginyje netrūko geros, gyvai atliekamos muzikos, teigiamų emocijų. Šis festivalis – geras postūmis jaunimui kurti, tobulėti.

 

Muzikos mokytojas V. Vošterys

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2016/12/06

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė