Vilkatlakiai

Šių metų sausio 30 dieną mūsų mokykloje viešėjo Senovės baltų kovų brolijos „Vilkatlakai“ atstovai. 5 – 7 klasių mokiniams jie surengė gyvosios istorijos pamoką apie įvairių laikotarpių senovės baltų aprangą ir ginkluotę.

Vaikai galėjo savo akimis pamatyti, kaip atrodė mūsų protėvių kariai: jų aprangą, šarvus ir ginklus. Vėliau kariai surengė kelias dvikovas. Mokiniams smagiausia buvo kova, kai lietuvis nugalėjo kryžiuočių riterį. Pamokos pabaigoje vaikai galėjo iš arti apžiūrėti šarvus, skydus, pasimatuoti šalmus ir nusifotografuoti su ginklais ir brolijos atstovais.

Eglė Čerkauskienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas