Vilkatlakiai

Šių metų sausio 30 dieną mūsų mokykloje viešėjo Senovės baltų kovų brolijos „Vilkatlakai“ atstovai. 5 – 7 klasių mokiniams jie surengė gyvosios istorijos pamoką apie įvairių laikotarpių senovės baltų aprangą ir ginkluotę.

Vaikai galėjo savo akimis pamatyti, kaip atrodė mūsų protėvių kariai: jų aprangą, šarvus ir ginklus. Vėliau kariai surengė kelias dvikovas. Mokiniams smagiausia buvo kova, kai lietuvis nugalėjo kryžiuočių riterį. Pamokos pabaigoje vaikai galėjo iš arti apžiūrėti šarvus, skydus, pasimatuoti šalmus ir nusifotografuoti su ginklais ir brolijos atstovais.

Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2014/02/06

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!