Balandžio 26 d.  mokykloje vyko 8 klasių mokinių mini konferencija „Gyvenkime  saugiai” Šios konferencijos tikslas – skatinti mokinių saviraišką, ugdyti gamtamokslinį suvokimą ir kritinį kūrybinį mąstymą, pasitikėjimą savimi, lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo kompetenciją.

Konferencijoje mokiniai skaitė 13 pranešimų. Kalbėta apie maistą, šildomą mikrobangų krosnelėje, modifikuotą maistą, vandens savybes,  ištirtą  nitratų kiekį daržovėse, pelėsių įtaką. Taip pat buvo išskirtas krakmolas iš įvairių rūšių bulvių, tirtos kleisterio savybės ir kt..

Konferencija buvo naudinga ir įdomi pažintine prasme. Mokiniai  susidomėję klausėsi, ką tyrė, stebėjo, kaip lygino ir vertino rezultatus jų draugai, kokias darė išvadas.  Kiekvienas pranešimas buvo palydėtas aplodismentais.

Konferenciją organizavo chemijos vyresnioji mokytoja  Irena Stalnionienė.

Atnaujinta: 2013/11/08

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“