Progimnazijos septintokus į netradicinę gyvenimo įgūdžių pamoką spalio 20 d. pakvietė Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorė Iveta Galkevičienė bei mūsų progimnaziją kuruojanti bendruomenės pareigūnė

Įgyvendinant naują Gyvenimo įgūdžių programą Vilniaus apygardos prokuratūra kartu su teritoriniais Vilniaus miesto policijos komisariatų pareigūnais parengė specializuotas Gyvenimo įgūdžių pamokas septintų klasių mokiniams apie nepilnamečių atsakomybes, šalies įstatymus ir teisinių atsakomybių taikymą.  

Mokyklos viešnios septintokus sudomino prokuratūros veikla pasakodamos apie prokurorų aprangos ypatybes, pristatydamos pagrindines prokuratūros funkcijas.

Prokurorė I. Galkevičienė mokinius supažindino su naujausia, 2023 m., nepilnamečių nusikaltimų statistika, papasakojo, į kokias nusikalstamas veikas dažniausiai įsitraukia nepilnamečiai ir kokia atsakomybė gresia už šių veikų vykdymą.

Pamoką viešnios baigė pristatydamos kelias teisėsaugos darbo sėkmės istorijas, kurių metu buvo išaiškinti ir išardyti stambūs narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo tinklai. 

Dėkojame viešnioms už informatyvias ir įtraukias pamokas bei pasidalinimą drąsinančiais Lietuvos policijos generalinio komisaro Renato Požėlos žodžiais: “Jei paslydote – tai nėra  nuosprendis visam gyvenimui. Turėkite drąsos ateiti, prisipažinti ir kartu spręsime problemą!”

 

Atnaujinta: 2023/10/25

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”