Vykdome projektą ,,Gruodis – gerumo mėnuo“. 5-8 klasių mokiniai dailės pamokose nupiešė gražių atvirukų, o per dorinio ugdymo pamokas  užrašė juose savo palinkėjimus.  Grupelė 5-7 klasių mokinių nuvyko į Tremtinių namus, surengė senjorams koncertą ir padovanojo mūsų progimnazijos bei Medeinos pradinės mokyklos mokinių sukurtus atvirukus.

Taip savo nuoširdumu vaikai nudžiugino Tremtinių namų gyventojus.

Mokytojos Genovaitė Dobikaltienė, Marija  MašanauskienėAtnaujinta: 2017/12/04

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena