3a klasė vyko į itin linksmą ir turiningą išvyką Dzūkijoje. Dalyvaudami edukacinėje programoje, mokiniai sužinojo grikių kelią nuo sėjos iki pietų stalo. Iki sodybos vaikai pėsčiomis ėjo apie pusę kilometro per seną Pamerkių kaimą, rinko titnagą. Trečiokai taip pat susipažino su senoviniais darbo įrankiais bei patys malė grikių grūdus senovinėmis girnomis, sijojo miltus. Vėliau maišė tešlą ir ragavo iškeptus grikinius blynus. Vaikų darbą lydėjo dainuojama liaudies daina. Visiems labai patiko kvapni ir gardi sriuba, virta dideliame katile ant laužo.

Mokiniai išvykoje susipažino su grikio keliu nuo laukų iki stalo, pagilino savo žinias apie dzūkų krašto darbo įrankius, gimtojo krašto paukščius, miško augalus, minė mįsles, žaidė žaidimus.

 

3a klasės mokytoja Rasa KacevičiūtėAtnaujinta: 2019/05/28

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines