Gegužės 2 – 8 dienomis mūsų progimnazijoje 5 klasėse vyko greitojo teksto rinkimo varžytuvės „Greitieji piršteliai”. Per 10 minučių mokiniai turėjo surinkti kuo daugiau gauto teksto, žinoma, reikėjo padaryti kuo mažiau rašybos ir skyrybos klaidų.

Atrankiniame etape galėjo dalyvauti visi 5a, 5b, 5c ir 5d klasių moksleiviai, o šio etapo nugalėtojai – grečiausiai ir teisingiausiai tekstą surinkę du berniukai ir dvi mergaitės iš kiekvienos klasės – pateko į finalą.

Finaliniame etape susirungė 16 „spartuolių”. Vėl per 10 minučių reikėjo skubėti surinkti kuo daugiau žodžių. Visi šaunuoliai buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą, o nugalėtojai – diplomais ir saldžiais prizais.

Sveikiname Martą iš 5c ir Igną iš 5a. Dėkojame visiems penktokams už smagias varžytuves.

Informacinių technologijų mokytojos J. Verseckaitė ir G. Chmilkevičienė.

Atnaujinta: 2013/11/10

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“