20141118_135424_lls

Antradienio popietę 8B klasės merginos nusprendė įrodyti, jog yra ne tik gražios, bet ir labai protingos. Būtent taip vadinosi jų komanda, dalyvavusi Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuotame žinių ir mąstymo žaidime „Protonautai”. Suspindėjusios puikiomis biologijos, istorijos ir sporto žiniomis, „Gražios ir protingos” iš daugiau nei pusės šimto komandų užėmė garbingą 7-ąją vietą. Pasisėmusios gerų emocijų, merginos dalijosi įspūdžiais ir pažadėjo kitąmet būtinai sugrįžti ir vėl išmėginti savo jėgas.

Istorijos mokytoja Ringailė Tervydienė


Atnaujinta: 2014/11/20

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena