Jono Basanavičiaus progimnazijoje  lankėsi ypatingai talentingi svečiai – „Project Mayhem“ gatvės gimnastikos komanda. Šios iniciatyvos metu buvo pristatomi gatvės gimnastikos pagrindai, vyko gimnastų pasirodymas.

Mokiniai  galėjo išbandyti savo jėgas, gavo prizų ir kvietimus prisijungti prie talentų ir ateiti į gatvės gimnastikos treniruotes, kurios vyksta Vilniuje V. Maciulevičiaus g. 51. ( daugiau informacijos:  www.gatvesgimnastika.lt ) . Šio fizinio aktyvumo skatinimo projekto, kurį inicijavo Vilniaus miesto savivaldybė drauge su „Sveiku miestu“, tikslas – informuoti Vilniaus mokyklų vaikus ir jaunimą apie sveiką gyvenseną, skatinti atsisakyti žalingų įpročių, juos keičiant į sportą. „Project Mayhem“ gimnastų komanda 6 – 7 klasių mokiniams  pasakojo apie savo gyvenimo būdą ir pasiekimus, aiškino, kaip svarbu sveikai gyventi ir siekti savo tikslų.

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas