Jono Basanavičiaus progimnazijoje  lankėsi ypatingai talentingi svečiai – „Project Mayhem“ gatvės gimnastikos komanda. Šios iniciatyvos metu buvo pristatomi gatvės gimnastikos pagrindai, vyko gimnastų pasirodymas.

Mokiniai  galėjo išbandyti savo jėgas, gavo prizų ir kvietimus prisijungti prie talentų ir ateiti į gatvės gimnastikos treniruotes, kurios vyksta Vilniuje V. Maciulevičiaus g. 51. ( daugiau informacijos:  www.gatvesgimnastika.lt ) . Šio fizinio aktyvumo skatinimo projekto, kurį inicijavo Vilniaus miesto savivaldybė drauge su „Sveiku miestu“, tikslas – informuoti Vilniaus mokyklų vaikus ir jaunimą apie sveiką gyvenseną, skatinti atsisakyti žalingų įpročių, juos keičiant į sportą. „Project Mayhem“ gimnastų komanda 6 – 7 klasių mokiniams  pasakojo apie savo gyvenimo būdą ir pasiekimus, aiškino, kaip svarbu sveikai gyventi ir siekti savo tikslų.

Atnaujinta: 2017/10/17

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė