2017 m. spalio mėnesio pabaigoje Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Rakauskienė ir anglų kalbos mokytoja Asta Pleckevičienė lankėsi Daugpilyje, Latvijoje, pagal tarptautinio ERASMUS+ projekto “Gimęs skaityti” veiką. J.Pilsudska Daugavpils valsts polu gimnazija, kuri yra viena iš projekto partnerinių mokyklų, sukvietė visų projekte dalyvaujančių mokyklų (Italijos, Ispanijos, Bulgarijos, Vengrijos ir Lietuvos) mokytojų atstovus ir koordinatorius aptarti projektinius darbus ir vizitus. Mokytojai ne tik intensyviai dirbo, bet taip pat turėjo galimybę patys dalyvauti veikloje, kuri skatintų mokinius skaityti.

https://www.youtube.com/embed/wP4eWQRUig0

Jau yra sukurtas projekto “Gimęs skaityti” Facebook puslapis, plakatas apie projektą, Mokytojų, mokinių ir tėvelių atstovų pagalba yra kuriamas filmas apie mokyklą. Mokiniai, dalyvaujantys projekte, kuria filmuotus prisistatymus apie save. Taip pat jie mokosi eilėraščius anglų kalba, kad galėtų dalyvauti kalėdiniame eilėraščių ir vaidinimų konkurse kartu su kitų partnerinių mokyklų mokiniais. IT mokytojų pagalba pradėtas kurti projekto logotipas, kuris gruodžio mėnesį dalyvaus logotipų konkurse, kai bus išrinktas gražiausias projekto logotipas, kuris ir taps ERASMUS+ projekto “Gimęs skaityti “ logotipu.

ERASMUS+ projekto koordinatorė mokykloje

Anglų kalbos mokytoja Asta Pleckevičienė

 

Atnaujinta: 2017/11/24

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena