Vasario 5 – kovo 15 dienomis 7B klasė vykdė projektą  ,,Padėkime beglobiams gyvūnams”. Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams ir jų tėveliams, prisidėjusiems prie šio projekto ir paaukojusiems gyvūnėliams maisto, kraiko, paklotėlių ir žaisliukų. Kovo 15 dieną mūsų mokykloje svečiavosi du šuneliai iš gyvūnų prieglaudos ,,SOS gyvūnai” . Kol milžinas Cezarijus vaikštinėjo tarp vaikų , o drovioji Laisvė patogiai vartėsi savajame guolyje, ,,SOS gyvūnai” vadovė Ilona vedė gerumo pamokėlę. Nė vienas  šunelis nebuvo pamirštas po pamokėlės. Vaikai juos glostė ir kalbino. Gyvūnėlius, kuriems taip reikia žmogiškos šilumos, galima aplankyti ,,SOS gyvūnai” prieglaudoje, Minsko pl. 33A arba šalia prekybos ir pramogų centro ,,Akropolis” esančiame gyvūnų namelyje. Prieglauda visada laukia savanorių.

7 B kl.mokiniai ir auklėtoja

Atnaujinta: 2018/03/21

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”