Spalio pirmomis dienomis mūsų mokyklos mokiniai apsilankė Vilniaus gyvūnų globos namuose, kuriuose patys galėjo susipažinti, pavedžioti ir duoti šiek tiek meilės nuskriaustiesiems. Nors maža dalimi prisidėjo prie tų, kurie negali pasirūpinti savimi.

Pasaulis kasmet spalio mėnesio 4-ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Pasaulinės gyvūnų dienos misija – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės. Gyvūnai yra mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai. Jie, būdami panašūs į mus, turi teisę niekada nejaustų alkio ir troškulio, nepatogumo, baimės, skausmo ir kančios bei elgtis pagal prigimtinius poreikius.

Kalbėti su vaikais apie jautrumą, meilę, atsakomybę, mažesnių ir silpnesnių globą reikia pradėti nuo mažens…


Atnaujinta: 2019/10/04

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių